filtry-hydrauliczne-pzl-sedziszow Nowoczesny i wykonany w oparciu o najnowszą technologię produkcyjną filtr hydrauliczny jest rozwiązaniem pozwalającym skutecznie usunąć z cieczy roboczej różnego rodzaju zanieczyszczenia. Proponowane przez nas systemy bez wątpienia poradzą sobie z takimi zanieczyszczeniami, jak: związki chemiczne, bakterie produktów utleniania, kwasy, a nawet wodę. W ten sposób pomogą zadbać o przydatność i wysoką jakość cieczy roboczej.

Funkcjonalność oraz wydajna praca przygotowywanych przez nas filtrów hydraulicznych przekłada się na ich wszechstronne zastosowanie. Wykorzystywane są przede wszystkim w szeroko rozumianym przemyśle budowlanym, stoczniowym, przemyśle ciężkim, jak również w transporcie masowym, rolnictwie oraz przemyśle maszynowym (głównie w samochodach ciężarowych i autobusach, gdzie służą jako filtry układu wspomagania oraz skrzyni biegów).

 

filtry_hydrauliczny_schemat

 

Oferujemy następujące rodzaje filtrów hydraulicznych:

  • wysokociśnieniowe
  • niskociśnieniowe
  • powrotne
  • szczelinowe
  • odpowietrzające i wlewowe

Współpracując z najlepszymi markami oraz dysponując bogatym, wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji tego typu rozwiązań, mogliśmy przygotować części o wyjątkowych właściwościach. Każdy nasz filtr hydrauliczny posiada specjalne przegrody, które wykonujemy ze specjalnych, wysokogatunkowych papierów, włóknin szklanych, materiałów syntetycznych oraz siatek nierdzewnych. Materiały filtracyjne charakteryzują się najwyższą jakością i pochodzą od czołowych światowych producentów, cieszących się zaufaniem i uznaniem klientów. Są to takie marki, jak np. AHLSTROM, NEENAH GESSNER, BOPP.

Przygotowywany przez nas osprzęt obejmuje szeroką gamę wskaźników zanieczyszczeń i ma doskonałą zdolność oczyszczania z niskim oporem przepływu. Właśnie dlatego swoje zastosowanie znajduje w tak różnych gałęziach przemysłu. Proponowane przez nas elementy są przystosowane do pracy w szerokim zakresie ciśnienia roboczego i natężenia przepływów. Pozwalają więc na zwiększenie funkcjonalności i wydajności wielu maszyn.

Dokładność filtracji naszych filtrów hydraulicznych wynosi od 3 do 100 µm, zależnie od zastosowania.