Filtry PZL Sędziszów wśród marek rekomendowanych na Allegro

Wyroby PZL Sędziszów są dostępne na największej w Polsce platformie e-commerce. Filtry wiodącego, polskiego producenta można znaleźć w tzw. Strefie Marek Allegro.

PZL Sędziszów poszerzył sieć sprzedaży i rozpoczął strategiczną współpracę z Allegro. Allegro to najpopularniejszy serwis sprzedażowy, każdego dnia odwiedzany przez miliony polskich konsumentów. Uruchomienie sprzedaży w tym kanale umożliwi krajowemu producentowi dotarcie do szerokiego grona klientów zainteresowanych filtrami paliwa, oleju, kabinowymi, powietrza i hydraulicznymi.

W ostatnim czasie obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania filtrami marki PZL Sędziszów, co ogromnie nas cieszy. Coraz częściej otrzymujemy też zapytania od klientów, czy nasze produkty można kupić przez Internet. Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z największym i najpopularniejszym serwisem do sprzedaży internetowej, jakim jest Allegro. Chcemy, by klienci mieli szeroki dostęp do naszej oferty produktowej oraz mogli kupować nasze filtry szybko i wygodnie – podkreśla Bogusław Satława, Dyrektor Handlowy w PZL Sędziszów S.A.

Wygoda i oszczędność czasu zakupu to nie jedyne zalety kupowania filtrów PZL Sędziszów na Allegro. Istnieje też możliwość bezpłatnego zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty zakupienia. Dla większej wygody klientów, wyroby PZL Sędziszów są dostępne w tzw. Strefie Marek, czyli miejscu, gdzie promuje się konkretne marki. W najbliższym czasie na klientów czekają też atrakcyjne promocje: dla kupujących przez Strefę Okazji przygotowano zestawy firmowych gadżetów PZL Sędziszów, a jeśli wartość zamówienia przekroczy 150 zł – dostawa towaru będzie darmowa. W ofercie oficjalnego sklepu marki PZL Sędziszów znajdują się najpopularniejsze i najczęściej wybierane filtry do samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych. E-sklep PZL Sędziszów jest prowadzony przez oficjalnego dystrybutora marki – PPHU Filtry Jarosław Rychert, z siedzibą w Gdańsku.