Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Opis stanowiska:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • proponowanie zmian w kierunku poprawy jakości i nowoczesności wyrobów produkowanych, zgodnie z obowiązującymi systemem jakości,
  • prowadzenie technologicznego nadzoru w zakresie wykonawstwa prototypów i serii informacyjnych,
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami,
  • opracowywanie analiz FMEA procesu,
  • prowadzenie nadzoru nad procesem technologicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość AutoCAD 2D,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  •  umiejętności obsługi komputera w tym pakietu MS Office oraz elektronicznego przetwarzania danych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
  • dobrej organizacji pracy oraz zdyscyplinowania,
  •  dokładności i systematyczności,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dużą samodzielność na stanowisku,
  • możliwość współtworzenia wizerunku firmy oraz realny wpływ na jakość naszej oferty produktowej,
  • udział w ciekawych projektach,
  • dużo wyzwań zawodowych,
  • możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”