Komplety filtrów do samochodów ciężarowych produkcji PZL Sędziszów dostępne w sieci MARTEX

Wzrasta dostępność oferty PZL Sędziszów na krajowym rynku. Dzięki współpracy z firmą MARTEX, komplety filtrów  do topowych marek samochodów ciężarowych produkcji PZL Sędziszów znajdą się w sieci sprzedaży tego dystrybutora.

Jeden z większych dystrybutorów części do samochodów ciężarowych – spółka MARTEX, będzie oferował komplety filtrów do samochodów ciężarowych produkowane przez   PZL Sędziszów. Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów i partnerów handlowych firmy Martex komplety te będą dostępne w większości regionów Polski.

– Ogromnie cieszymy się ze współpracy z MARTEX Sp. z o.o. – komentuje Adam Sikorski, Prezes PZL Sędziszów S.A. – Firma wyróżnia się bardzo bogatym asortymentem części do samochodów ciężarowych, autobusów, przyczep i naczep. Magazyny i oddziały MARTEX są zlokalizowane w ponad 20 największych polskich miastach, co gwarantuje szybką i sprawną realizację zamówień.

– Zaproponujemy naszym klientom zestawy filtrów PZL Sędziszów, zawierające filtr powietrza, oleju, paliwa, kabiny oraz odpowietrznik – twierdzi Wiesław Ksel, Dyrektor ds. Zarządzania Zakupami MARTEX Sp. z o.o. – Jak wynika z naszych obserwacji, kompletacja produktów jest obecnie bardzo pożądana na rynku motoryzacyjnym. Pierwsze zestawy filtrów PZL Sędziszów będą dostępne w naszej ofercie już w drugiej połowie czerwca.

MARTEX Sp. z o.o. od początku lat 90. prowadzi sprzedaż części zamiennych do samochodów ciężarowych. Firma realizuje zamówienia na terenie kraju i zagranicą, co jest możliwe m.in. dzięki członkostwie w grupie zakupowej TEMOT INTERANTIONAL. Największym atutem firmy jest szeroka i ciągle wzbogacana oferta markowych części, ekspresowa realizacja zamówień oraz jakość, poparta licznymi certyfikatami.