Konferencja AutoEvent w Rawie Mazowieckiej

20 czerwca 2017 r. w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej rozpocznie się XIII konferencja przemysłu motoryzacyjnego AutoEvent organizowana przez Polska Izbę Motoryzacji. Jest to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych wydarzeń branżowych w kraju i Europie Środkowo-Wschodniej. W debacie będą brali udział przedstawiciele firm produkujących samochody, części, materiały, maszyny, urządzenia i oprogramowanie branżowe. Nie zabraknie także firm z sektora logistyki, automatyki i robotyki.

W ramach konferencji przewidziane są wykłady, dyskusje, debaty z ekspertami rynku motoryzacyjnego, rozmowy kooperacyjne B2B, wystawy, prezentacje innowacji technicznych
i technologicznych. Dodatkowo podczas wieczornej Gali nastąpi rozstrzygnięcie plebiscytu „Menedżer Roku” i „Inwestycja Roku”.

W panelu dyskusyjnym na temat przyszłości polskiego kapitału motoryzacyjnego weźmie udział Adam Sikorski, prezes zarządu PZL Sędziszów S.A.. Podczas dyskusji o współpracy firm ze szkołami, wiceprezes zarządu Bogusław Satława przedstawi partnerstwo między PZL Sędziszów S.A a Zespołem Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp.

AutoEvent to wydarzenie rangi międzynarodowej, które przyciąga liczną grupę firm z Polski, Europy,
a nawet Azji. Jest to dobra okazja do przeprowadzenia rozmów, wymiany myśli i doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Relacja z konferencji dostępna będzie na naszej stronie internetowej!