Narzędziownia PZL Sędziszów

Narzędziownia PZL Sędziszów, która jeszcze do niedawna wykorzystywana była tylko i wyłącznie na potrzeby zakładu udostępnia swoje usługi zewnętrznym firmom produkcyjnym.

Rozwój Narzędziowni stwarza szereg szans – twierdzi Grzegorz Tomasik członek Zarządu PZL Sędziszów S.A. –  Jestem przekonany, że rozbudowa tego działu umożliwi stworzenie nowych miejsc pracy oraz podniesienie kompetencji konstruktorskich naszej kadry. Odpowiedź rynku na zaproponowaną przez nas ofertę jest pozytywna. Jesteśmy na etapie ukończenia dużego projektu dla jednego z podkarpackich przedsiębiorstw. Równocześnie odpowiadamy na wiele zapytań dotyczących naszych usług.

Narzędziownia PZL Sędziszów świadczy usługi: obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej, obróbki ślusarsko-spawalniczej oraz regenerację maszyn. Dzięki zaawansowanemu Parkowi Maszyn (46 maszyn) możliwym jest zaproponowanie produkcji indywidualnej  i seryjnej.  Oferta Narzędziowni skierowana jest zarówno do firm jak i osób fizycznych. Celem Narzędziowni na najbliższy czas jest rozbudowa Parku Maszynowego oraz podniesienie poziomu zaawansowania proponowanych usług poprzez inwestycje w nowe maszyny.

Z dotychczasowymi realizacjami oraz szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej Narzędziowni PZL Sędziszów.