Premiera lipcowego Świata Filtrów

Dziś swoją premierę ma wakacyjny numer naszego kwartalnika. Tematem przewodnim lipcowego wydania Świata Filtrów jest e-commerce, który na przestrzeni ostatnich miesięcy zyskuje coraz więcej zwolenników. Wielki potencjał sprzedaży internetowej potwierdzają statystyki – Polacy postrzegają e-handel jako bardziej komfortową i atrakcyjną formę robienia zakupów również tych z branży automotive. Nowoczesne platformy pozwalają na znalezienie nawet unikatowego produktu bez większego wysiłku. Jeśli Wy również jesteście zwolennikami tej formy dokonywania transakcji – to na łamach lipcowego numeru prezentujemy sklepy internetowe, w których znajdziecie produkty z naszej oferty.

Nowy numer Świata Filtrów to również niezwykle pomocny tekst o tym na co zwracać uwagę przy wyborze filtra oraz rozmowa z wybitnym konstruktorem i technologiem PZL Sędziszów – PanemAndrzejem Majką, który z fabryką związany jest już ponad 40 lat! W nowym Świecie Filtrów prezentujemy również działalność dwóch wiodących firm w sektorze transportowym – Omega Pilzno i MARTEX oraz efekty współpracy z naszą spółką.

Kolejne miesiące będą dla nas równie pracowite jak dotychczasowa część roku – weźmiemy udział w ważnych wydarzeniach targowych branży motoryzacyjnej, rolniczej, transportowej i hydraulicznej. Czytając najnowszy Świat Filtrów dowiecie się, gdzie i w jakich dniach będzie możliwość odwiedzenia naszego stoiska targowego oraz rozmowy z kadrą zarządzającą PZL Sędziszów i Zarządem spółki.
Życząc ciekawej lektury przypominamy, że kwartalnik w wersji elektronicznej znajdziecie na naszym firmowym profilu ISSUU. Zachęcamy do pobrania elektronicznego wydania Świata Filtrów