PZL Sędziszów na Agro Show 2017 w Bednarach!

W dniach 22-25 września 2017 r. PZL Sędziszów S.A. brał udział w XIX edycji Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show w Bednarach organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

W tym roku na powierzchni wystawienniczej liczącej 150 tys. m2  swoją ofertę pokazało ponad 800 wystawców, w tym 100 z zagranicy, a targi odwiedziło blisko 150 tys. osób. Podczas tegorocznej edycji Agro Show wprowadzono wiele nowości w formule wydarzenia, m.in. odbyły się pokazy pługów na ringu, ciągniki prezentowane były na pasie głównym, uruchomiono również linie meleksowe na terenie wystawy.

W ramach targów oprócz prezentacji najnowocześniejszych maszyn rolniczych przeprowadzono debaty, seminaria, pokazy maszyn w ringu (opryskiwacze, ładowacze czołowe, ładowarki teleskopowe). Odwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach z ciekawymi nagrodami. Podczas imprezy uczniowie i nauczyciele mogli uczestniczyć w Ścieżce Edukacyjnej – programie, którego zadaniem jest zapoznanie młodzieży z mechanizacją rolnictwa. Dodatkową atrakcją była Wioska Bezpieczeństwa, która za cel miała upowszechnić wiedzę o bezpieczeństwie życia oraz pracy na wsi.

Na targach w Bednarach obecny był również PZL Sędziszów S.A., który zaprezentował swoją ofertę filtrów przeznaczonych dla ciągników i maszyn rolniczych. Udział w wystawie podsumował Bogusław Satława, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu PZL Sędziszów S.A. :

Targi w Bednarach to wiodąca impreza w branży rolniczej, dlatego nie mogło nas tu zabraknąć. Już po raz kolejny prezentowaliśmy podczas AGROSHOW swoją ofertę. Zauważamy bardzo duże zainteresowanie targami klientów ostatecznych, którzy odwiedzając wystawę mają okazję kompleksowo zapoznać się z produktami różnych firm, chętnie odwiedzając stoiska i szczegółowo wypytując o techniczne aspekty. Dla nas tegoroczna impreza była bardzo udana szczególnie ze względu na fakt, że podczas targów mieliśmy okazję do spotkania z wiodącymi producentami ciągników i maszyn rolniczych. Była to też doskonała okazja do rozmów podsumowujących już kończący się sezon rolniczy.”

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy za wizytę i ciekawe rozmowy dotyczące branży. Galerię zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć na naszym kanale na Instagramie.