PZL Sędziszów korzysta z magazynów Omegi Pilzno

Polski producent filtrów – PZL Sędziszów znów podniósł standard obsługi klientów. W czerwcu Spółka ulokowała swoje wyroby w nowoczesnym Podkarpackim Parku Logistycznym OMEGA Pilzno Sp. z o.o.

Wobec rosnącej sprzedaży filtrów w kraju i za granicą, a tym samym wzrastających potrzeb produkcyjnych, PZL Sędziszów nawiązał współpracę z liderem branży TSL – firmą OMEGA Pilzno. Dzięki temu Spółka może korzystać z nowoczesnych magazynów krótko- i długoterminowych, a także szerokiego wachlarzu usług dodatkowych.

– Podkarpacki Park Logistyczny OMEGA Pilzno w Jasionce to największy moduł magazynowy w okolicy. Korzystanie z rozwiązań logistycznych, jakie oferuje Omega Pilzno, pozwoli naszemu zakładowi na optymalizację usług magazynowania oraz dystrybucji. To z kolei wpłynie na szybszą i sprawniejszą realizację zamówień, zapewniając naszym klientom jeszcze wyższy standard obsługi – twierdzi Edmund Nowak, Kierownik Działu Logistyki i Zespołu Magazynów PZL Sędziszów S.A.

Dodatkowym atutem Parku jest świetna lokalizacja, w pobliżu autostrady A4, lotniska oraz specjalnej strefy ekonomicznej.

– Magazyn w Jasionce jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań najemców z różnych branż –twierdzi Paweł Skotniczny, Dyrektor Podkarpackiego Parku Logistycznego OMEGA Pilzno. – Wynajmujemy tę powierzchnię m.in. jako hotel paletowy wraz z pełną obsługą logistyczną. Świadczymy więc usługi: transportu, dystrybucji, co-packingu, cross-dockingu, VAS, czyli przepakowywania, metkowania i  etykietowania.