Zobacz komu pomogliśmy

PZL dla Zakład Karny w Dębicy

Z radością informujemy, że kolejna partia antybakteryjnych masek ochronnych PZL Sędziszów trafiła na rynek!

Zgodnie z apelem Ministerstwa Rozwoju odbiorcami masek są jednostki państwowe, a konkretnie Zakład Karny w Dębicy oraz ZOZ w Ropczycach, w skład którego wchodzi sędziszowski szpital.

Cieszmy się, że możemy pozytywnie przyczynić się do poprawy warunków sanitarno-epidemiologicznych w tych jednostkach, zwłaszcza w dobie #COVID-19.

PZL dla Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim

Nasze maski ochronne przekazaliśmy także sędziszowskiej Policji 🙂 W imieniu funkcjonariuszy darowiznę odebrał Komisarz Dariusz Kwaśniak, Komendant Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim. Cieszymy się, że możemy wesprzeć służby mundurowe w tym trudnym czasie!

PZL dla ZOZ Ropczyce, Szpital w Sędziszowie Młp.

Fabryka PZL Sędziszów przekazała dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach i Szpitala Powiatowego pw. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim, w ramach darowizny, 750 MASECZEK OCHRONNYCH: 500 sztuk maseczek bawełnianych i 250 sztuk masek z aktywnym nano-srebrem.

#DrukujemyDlaMedyków

Wolontariusze akcji #DRUKUJEMYDLAMEDYKÓW Z RZESZOWA, którzy drukują przyłbice ochronne i przekazują je pracownikom służb medycznych, zostali wyposażeni w maseczki PZL Sędziszów, aby mogli dbać nie tylko o innych, ale również o siebie.

PZL dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2

Personel Oddziału Neonatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu- Zdroju został wyposażony w środki ochrony osobistej, w tym maseczki ochronne PZL Sędziszów.

PZL dla Ochotniczej Straży Pożarnej

Kolejne partie naszych antybakteryjnych masek ochronnych zostały przekazane służbom państwowym. Tym razem była to Ochotnicza Straż Pożarna – KSRG w Sędziszowie Małopolskim oraz 33 Batalion Lekkiej Piechoty w Dębicy, w której imieniu maseczki odebrał ppłk. Roland Waszkowiak 🙂 Cieszymy się, że ofiarowane środki poprawią znacznie bezpieczeństwo Strażaków i Wojsk Obrony Terytorialnej, które w tym momencie bardzo tego potrzebują.

Ruszamy z akcją Maseczki dla Sędziszowa Małopolskiego i miejscowości podległych gminie!

Z inicjatywy właściciela PZL Sędziszów S.A., prezesa UNIMOT S.A. Adama Sikorskiego, Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego Bogusława Kmiecia i Zarządu PZL Sędziszów S.A. do mieszkańców gminy trafi 10 tys. maseczek ochronnych.

Cieszymy się, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie możemy włączyć się do walki z pandemią i pomóc lokalnej społeczności.