PZL Sędziszów ponownie  z  Sędziszowskimi siatkarzami

Nasza firma również w sezonie 2016/2017 będzie wspierać siatkarski klub występujący w rozgrywkach ogólnopolskiej II Ligi mężczyzn. Zespół będzie grać pod nazwą PZL Sędziszów. Umowę podpisano 7 października tuż przed pierwszym spotkaniem we własnej hali.  Podpisy na dokumentach złożyli Adam Sikorski, Prezes PZL Sędziszów oraz Marek Flis reprezentujący Sędziszowski klub.

W inauguracyjnym meczu nasza drużyna podjęła zespół SKPS Dunajec Nowy Sącz. Ten mecz krótko skomentował Patryk Polek, kapitan drużyny w sezonie 2016/2017 – Niestety mecz nie potoczył się po naszej myśli, źle weszliśmy w to spotkanie i przegraliśmy wyraźnie pierwszego seta. W 2 i 3 secie toczyła się wyrównana walka. Powinniśmy wygrać szczególnie drugą odsłonę tego spotkania, na tablicy wyników było już 16:9 dla nas ale mimo tej dużej przewagi nie udało nam się doprowadzić do wyrównania. Wiemy, że w tym spotkaniu była szansa na wygraną dlatego żałujemy szczególnie tego drugiego seta. Rywale bardzo dobrze zagrali w polu zagrywki i ataku. O kolejne ligowe punkty będziemy walczyć z Lubelską Pszczółką, mamy nadzieje że odnotujemy dobry występ i zapiszemy na swoim koncie pierwsze punkty – dodał Patryk Polek.

Nasza drużyna w sezonie 2016/2017 będzie walczyć w grupie 6 II ligi mężczyzn, w której znajduje się oprócz naszego zespołu osiem  drużyn w tym cztery z Podkarpacia są to Neobus Niebylec, Karpaty Krosno, Błękitni Ropczyce, AKS V LO Rzeszów,  grupę uzupełniają: KKS Kozienice, Pszczółka Lublin, Avia Świdnik  oraz Dunajec Nowy Sącz.

PZL Sędziszów reprezentować będą: Kamil Kozłowski, Patryk Polek, Michał Bilski, Kamil Warzocha, Mateusz Hadała, Artur Kowalik, Maciej Majkowski, Wojciech Rusin, Piotr Groszek, Kamil Kwiecień, Tomasz Bochenek, Marcin Ziobro, Damian Kubas, Piotr Fornal.

Terminarz gier w sezonie 2016/2017 można znaleźć tutaj.