PZL Sędziszów na XXIV spotkaniu Dywizji Dostawców przy Polskiej Izbie Motoryzacji

W dniach 28-29 PZL Sędziszów wziął udział w XXIV spotkaniu Dywizji Dostawców przy Polskiej Izbie Motoryzacji. Spotkanie odbyło się w fabryce URSUS S.A. w Lublinie, gromadząc 40 przedstawicieli firm z sektora Automotive. PZL Sędziszów reprezentowali Bogusław Satława i Jerzy Bondar.

Pierwszego dnia spotkania omówiono Sektorowy Program Badań Naukowych i Prac Rozwojowych INNOMOTO uwzględniając źródła wsparcia na budowę lub rozbudowę infrastruktury B+R przedsiębiorstwa (CBR). Drugiego dnia uczestnicy zapoznali się z historią i strategią firmy URSUS S.A. oraz zwiedzili zakład produkcyjny. Organizatorzy w programie uwzględnili również spotkanie z przedstawicielami działu zakupów, na którym przedstawiono ogólne zasady współpracy z firmą.

URSUS S.A. to firma, która reprezentuje polski kapitał, a jej początki sięgają 1893 roku. Z produktów URSUS S.A. korzystają kolejne już pokolenia Polaków. Ursus to bez wątpienia najstarsza polska marka pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa. Firma nieustannie poszerza swoją ofertę by sprostać wymaganiom nowoczesnego rynku.

fot. pim.pl