PZL Sędziszów zaprasza do oglądania programów motoryzacyjnych – Automaniak, 101 Napraw, Mega Transporty

Kochamy samochody i pasjonujemy się transportem dlatego chcielibyśmy zachęcić wszystkich miłośników motoryzacji do oglądania programów o tej tematyce, w szczególności 101 napraw, Automaniak, i Mega Transporty nadawanych przez stację TVN Turbo.

To co łączy wszystkie wymienione pozycje to spora dawka emocji, wiedzy, ciekawostek z branży, adrenaliny oraz fachowcy posiadający ogromne doświadczenie. Szeroka tematyka pozwala znaleźć każdemu widzowi repertuar odpowiadający swoim potrzebom i zainteresowaniom.

Automaniak to już czternasta seria najpopularniejszego programu motoryzacyjnego TVN Turbo, w którym  prowadzący – Rafała Jemielita, Jarek Maznas, Patryk  Mikiciuk oraz Marcin Prokop w studiu konfrontują swoje poglądy o motoryzacji, testują najnowsze samochody oraz przekazują widzom sprawdzone rozwiązania z przeprowadzonych eksperymentów. Śledząc 101 Napraw otrzymacie praktyczną wiedzę jak samodzielnego zadbać o auto, rozpoznać usterki i reperować je.  Mega Transporty to świat kierowców samochodów ciężarowych, którzy na co dzień zmagają się z odpowiedzialną pracą przewożąc kilkutonowe ładunki.

Zachęcając do poszerzania wiedzy na temat motoryzacji przedstawiamy terminy premierowych odcinków, których sponsorem w lutym został PZL Sędziszów. Automaniak nadawany jest w każdy wtorek o 19.00, 101 Napraw zobaczycie w poniedziałki o 22.15, a na Mega Transporty zapraszamy w czwartki o 22.15.