Rewitalizacja biurowca PZL Sędziszów S.A.

W maju br. ruszyły prace nad odnowieniem i przebudową budynku administracyjnego, należącego do Unimot Express Sp. z o. o., mieszczącego się przy ul. Fabrycznej w Sędziszowie Młp., w sąsiedztwie zakładu produkcyjnego PZL Sędziszów. Dawny biurowiec, po generalnym remoncie, zostanie oddany do celów mieszkalnych.

Czterokondygnacyjny, zrewitalizowany budynek otrzyma nowoczesny, atrakcyjny wygląd z zewnątrz oraz nową strukturę wewnętrzną. Składał będzie się z 43 doskonale zaprojektowanych i funkcjonalnych mieszkań, dwu i trzypokojowych, z wydzieloną kuchnią lub aneksem kuchennym, łazienką, balkonem, o powierzchni od około 50 do 90 m2. Obiekt będzie znajdował się na ogrodzonym terenie z bezpośrednim wjazdem od drogi publicznej, co w połączeniu z systemem zabezpieczeń zapewni komfort i bezpieczeństwo lokatorów. Dodatkowo na terenie budynku powstanie także parking dla mieszkańcow oraz plac zabaw dla dzieci.

Nowy budynek mieszkalny cechuje świetna lokalizacja. Położony jest w pobliżu lokalnego osiedla, w sąsiedztwie szkół, sklepów i innych punktów usługowych, z bardzo komfortowym dojazdem do centrum miasta. Najbliższa okolica stanowi środowisko przyjazne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Ponadto w promieniu około 20-25 km położone są większe miasta województwa tj. Rzeszów czy Dębica.

Powstające mieszkania oddane zostaną do użytku w stanie deweloperskim i przeznaczone na sprzedaż. Z pewnością odnowiony, unowocześniony obiekt oraz jego atrakcyjne umiejscowienie sprawią, że stanie się konkurencyjną ofertą na rynku nieruchomości. Zakończenie prac remontowych przy tej inwestycji zaplanowane jest na koniec grudnia br.

Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną wizualizacją oraz zapraszamy do obejrzenia mieszkania pokazowego, które w najbliższym czasie zostanie udostępnione do wglądu wszystkich zainteresowanych. Informacje na temat sprzedaży i cen mieszkań będzie można uzyskać już po 15 sierpnia br.

Szczegółów można szukać na spepcjalnie przygotowanym profilu na portalu społecznościowym Facebook