Świat Filtrów 1

„Filters & Service” to tytuł nowego Magazynu Klientów Wytwórni Filtrów „PZL-Sędziszów” S.A. Właśnie ukazał się pierwszy numer pisma.

Tuż przed świętami Wytwórnia Filtrów „PZL-Sędziszów” S.A. wydała dla swoich Klientów pierwszy numer wewnętrznego Magazynu „Filters & Service”. Pismo jest bezpłatne, a jego celem jest dostarczanie wiedzy i informacji na temat wszystkich obszarów działalności Wytwórni.

Na łamach pierwszego numeru „Filters & Service” można znaleźć przede wszystkim informacje o wyrobach Wytwórni oraz opisy procesów technologicznych i możliwości tkwiących w zakładzie produkcyjnym. Sporo miejsca poświęcono nowościom w ofercie WF „PZL-Sędziszów” S.A., a także innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzonym w ostatnim roku działalności. W bieżącym numerze przybliżono też misję i plany rozwoju Wytwórni, o czym w wywiadach opowiadają: Adam Sikorski – Prezes UNIMOT Express Sp. z o.o. (główny udziałowiec Spółki) oraz Bogusław Satława – Prezes WF „PZL-Sędziszów” S.A.
Łamy Magazynu są otwarte także dla naszych Klientów. Tym razem zaprezentowano działalność jednego z największych dystrybutorów wyrobów Wytwórni – hurtowni Moto-Hurt.

W kolejnych numerach pisma znajdą się także porady ekspertów, informacje z branży filtracyjnej i motoryzacyjnej, zapowiedzi ważnych wydarzeń oraz wiele innych branżowych ciekawostek.

Magazyn liczy 24 strony i będzie się ukazywał w systemie kwartalnym. W formie papierowej dotrze do określonej bazy naszych Klientów. Wkrótce ukaże się także w formie elektronicznej, którą będzie można pobrać bezpośrednio z naszej strony.

Przeglądaj magazyn online