Świat Filtrów 9

Najnowszy kwartalnik „Świat Filtrów” przygotowany przez naszą redakcję porusza wiele ciekawych tematów. Przeczytacie Państwo szeroką relację z podsumowania programu lojalnościowego InFILTRacja 2015.  Gala na Stadionie PGE Narodowym, której byliśmy gospodarzem była okazją do pochwalenia się rezultatami wykonywanej przez ostatnie lata pracy oraz możliwością przybliżenia osiągniętych sukcesów. Satysfakcjonujące rezultaty dodają nam przekonania, że podejmowane działania są słuszne, a wytyczone kierunki rozwoju firmy pomogą umacniać pozycję firmy na rynku polskim i międzynarodowym.

 

Adam Sikorski, Prezes PZL Sędziszów S.A. zauważa: rozpoczynając rok 2016, jesteśmy pełni  optymizmu. Widzimy, że nasze działania w zakresie rozwoju PZL Sędziszów przynoszą wspaniałe rezultaty, że dotychczasowe wysiłki przekładają się na konkretne, pozytywne zmiany, zauważalne zarówno przez branżę, jak i samych klientów.

Sukcesy poparte są ciężką pracą oraz podejmowanymi działaniami. W styczniowym kwartalniku  prezentujemy nowy filtr dedykowany lotnictwu, który został przygotowany przez nasz dział konstrukcyjno-technologiczny. Materiały poradnikowe ABC Filtracji przybliżą temat wpływu filtrów oleju na rozruch silnika zimą, a nasi eksperci wytłumaczą dlaczego w tym czasie trzeba zwrócić szczególną uwagę na stan filtrów!

Życzymy ciekawej lektury!

Przeglądaj magazyn online