Za nami Automechanika Frankfurt 2018 !

W dniach 11-15 września 2018 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w najbardziej prestiżowych targach branży motoryzacyjnej – Automechanika Frankfurt 2018. Wystawa, podczas jubileuszowej 25-edycji, zgromadziła rekordową, ponad 5000 liczbę wystawców z 76 krajów, na obszarze ok. 315000 m2. Hasło tegorocznych targów – „Usługi i mobilność przyszłości” – podkreśliło charakter imprezy, poświęconej w dużej mierze współczesnym trendom w rozwoju motoryzacji. Po raz pierwszy, równolegle odbyły się także  targi przemysłu oponiarskiego REIFEN.

Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje dla zwiedzających oraz konferencje i wystąpienia, podczas których poruszano tematy obejmujące współczesne problemy branży oraz nadchodzące zmiany w kontekście rozwoju nowych technologii w motoryzacji.

Wśród wystawców z całego świata, we Frankfurcie zaprezentowało się ponad 180 firm z Polski, w tym spółka PZL Sędziszów, która prezentowała markę eksportową PZL FILTERS, dedykowaną rynkom zagranicznym. Tegoroczna oferta firmy bazowała głównie na filtrach do samochodów ciężarowych i innych pojazdów ciężkich. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających, a specjaliści z Działu Eksportu mieli okazję do odbycia licznych spotkań z aktualnymi i potencjalnymi klientami.

Automechanika Frankfurt to doskonała okazja do zaprezentowania bogatej oferty PZL Sędziszów na arenie międzynarodowej oraz poszerzenia puli kontaktów biznesowych.