Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji Trans&Log 2017 w Ożarowie Mazowieckim!

Na środę, 31 maja 2017 r. zaplanowana jest konferencja dla branży transportowej Tran&Log organizowana przez czasopismo „Transport i Spedycja” i Związek Pracodawców Transport  i Logistyka Polska. Wydarzenie połączone z Wielkim Truck Testem będzie miało miejsce w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Udział jest bezpłatny.

Konferencja podzielona na tematyczne panele będzie poświęcona skomplikowanej sytuacji polskich przewoźników w transporcie międzynarodowym. Wśród tematów jakie będą poruszane można wymienić m. in. częste ataki na polskich kierowców, wprowadzenie płacy minimalnej w kolejnych krajach Unii Europejskiej. Debata będzie dotyczyć także problemów w poszukiwaniu zawodowych kierowców. Wezmą w niej udział przedstawiciele organizacji z branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej w Polsce.

Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z nowinkami technologicznymi oraz wskazówkami pomagającymi zarządzać firmą.Dodatkowo organizatorzy w ramach Wielkiego Truck Testu przygotują możliwość przetestowania produktów m. in. ciężarówek, przyczep, naczep a także innych usług dla branży transportowej.

PZL Sędziszów S.A. przedstawi podczas konferencji prezentacji na temat wpływu części zamiennych na eksploatację samochodów ciężarowych. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą naszej firmy, a Ci którzy odwiedzą nasze stoisko będą mieli szansę przekonać się naocznie dlaczego nasze filtry powietrza maja 99,95% skuteczności filtracji.
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z branża transportową, logistyczną i spedycyjną do udziału w tym wydarzeniu.