Zapraszamy na AGRO SHOW w Bednarach

Już po raz XIX  Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW w Bednarach, koło Poznania. W tym roku odbędzie się ona w dniach 22 – 25 września. Agro Show od lat stanowi doskonałą okazję do prezentacji najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych, a także przybliżenia ofert producentów części zamiennych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz przedstawicieli sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Na tegorocznej edycji wystawy, wzorem lat ubiegłych zapraszamy Państwa na stoisko naszej firmy. Zaprezentujemy swoją ofertę dedykowaną branży rolniczej. Zwiedzający będą mieli okazję spotkać się z naszymi przedstawicielami z działów  sprzedaży i marketingu, którzy odpowiedzą na każde pytanie i udzielą cennych wskazówek w zakresie doboru filtrów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 392, które w tym roku zlokalizowane będzie w sektorze C, w obwodzie 4 drogi zwiedzania zgodnie z mapą wydarzenia Organizatora.